Tuesday, November 30, 2021

Join our email blast

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Slovensko vs Švédsko Naživo Prúd Reddit ZADARMO Full Hockey online TV

May 30 @ 8:00 am - 5:00 pm

IIHF Majstrovstvá sveta mužov 2021: Čas, televízny kanál, priamy prenos, kde, kedy, plán

Sledujte majstrovstvá sveta IIHF v Liv

Sledujte majstrovstvá sveta IIHF v Liv

Je to špeciálne obdobie roka, keď sa bojuje o play-off Stanleyho pohára a hokejový svet môže tiež sledovať, ako ich krajiny idú po zlato.

Po zrušení turnaja v roku 2020 z dôvodu pandémie COVID-19 sú majstrovstvá sveta mužov IIHF späť v roku 2021. Šestnásť tímov bude súťažiť v 17-dňovom turnaji, ktorý sa uskutoční v Lotyšsku.

Turnaj do roku 2021 je pre NHLerov, ktorí sa nedostanú do playoffs, obvyklým spôsobom ako pokračovať v obchodovaní. Turnaj do roku 2021 je nabitý mladými ľuďmi, ktorí chcú dokázať svoju hodnotu v NHL, vrátane množstva vyhliadok, ktoré sa majú pripraviť v júli. Medzi skupinami nádejí v prvom kole sú USA Matty Beniers (ktorý získal zlato za juniorov v roku 2021) a kanadský Owen Power. V poslednej dobe sa tiež konajú najlepšie výbery, ako napríklad Cole Perfetti z Kanady (Jets) a Braden Schneider (Rangers).

USA Hockey sa uchádza o svoju tretiu zlatú medailu (1933 a 1960), zatiaľ čo Hockey Canada usiluje o zlatú medailu č. 26 a svoju prvú od roku 2016. Ak Kanada chytí zlato, najviac si pripíše Rusko / Sovietsky zväz v histórii turnaja.

Tu je všetko, čo treba vedieť o majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji do roku 2021, vrátane toho, ako sledovať hry v televízii a streamovať online, ako aj celý rozpis, výsledky a poradie.

Kedy sú majstrovstvá sveta mužov 2021?

Termíny: 21. mája až 6. júna
V predkole si zmeria sily šestnásť tímov rozdelených do dvoch skupín. Každý tím bude hrať ďalších sedem tímov vo svojej skupine počas prvých 12 dní súťaže, ktorá sa končí 1. júna.

Najlepšie štyri tímy v každej skupine po prípravných zápasoch postúpia 3. júna do štvrťfinále. Po semifinále 5. júna sa v nedeľu 6. júna uskutočnia hry o bronz a zlato.
Kde sú majstrovstvá sveta mužov 2021?
Vydanie 2021 sa bude konať v lotyšskej Rige na dvoch ihriskách: Arena Riga a Olympic Sports Center. Je to už 15 rokov, čo Riga hostila turnaj; Švédsko tam získalo zlato v roku 2006.

Tohtoročný turnaj mali pôvodne organizovať Bielorusko (Minsk) a Lotyšsko, ale Medzinárodná hokejová federácia ho vo februári presunula kvôli politickým nepokojom a pandémii COVID-19.

Na akom kanáli sa vysiela majstrovstvá sveta mužov 2021?
Televízny kanál (USA): NHL Network
Živá para (Kanada): FuboTV, Sling TV
Televízny kanál (Kanada): TSN
Priamy prenos (Kanada): TSN.ca
V Spojených štátoch sa každá americká hra spolu s vybranými hrami ďalších krajín zobrazí v sieti NHL. Sieť NHL sa dá streamovať na fuboTV a Sling TV. V Kanade bude TSN vysielať všetky zápasy turnaja 2021, pričom vybrané hry sa objavia výlučne na TSN.ca alebo v TSN App.

Details

Date:
May 30
Time:
8:00 am - 5:00 pm

Post a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*