Sunday, October 17, 2021

Join our email blast

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

PASAULES ČEMPIONĀTS HOKEJĀ TIEŠRAIDE

June 2 @ 8:00 am - 5:00 pm

IIHF vīriešu pasaules čempionāts 2021. gadā: laiks, TV kanāls, tiešraide, kur, kad, grafiks

Skatieties tiešraidē >> https://bit.ly/2QDKvlS

Skatieties tiešraidē >> https://bit.ly/2QDKvlS

Tas ir tas īpašais gada laiks, kad Stenlija kausa izcīņas izslēgšanas spēles sakarst un hokeja pasaule var arī vērot, kā viņu valstis iet pēc zelta.

Pēc 2020. gada turnīra atcelšanas COVID-19 pandēmijas dēļ IIHF vīriešu pasaules čempionāts ir atgriezies 2021. gadā. 17 dienu turnīrā, kas notiks Latvijā, sacentīsies sešpadsmit komandas.

Parasti veids, kā NHL spēlētāji, kuri neveic pēcsezonu, turpina turpināt savu tirdzniecību, 2021. gada turnīrs ir pārpildīts ar jauniešiem, kuru mērķis ir pierādīt savu NHL vērtību, tostarp vairākas izredzes, kuras plānots sagatavot jūlijā. Pirmās kārtas cerīgo grupas vidū ir ASV Matty Beniers (kurš ieguva zeltu 2021. gada junioros) un Kanādas Owen Power. Ir arī nesen izvēlētie labākie drafti, piemēram, kanādieši Kols Perfeti (Jets) un Bredens Šneiders (Rangers).

ASV hokeja mērķis ir iegūt savu trešo zelta medaļu (1933. un 1960. gads), bet Hokeja Kanāda pretendē uz zelta medaļu Nr. 26 un savu pirmo kopš 2016. gada. Ja Kanāda tomēr aizķer zeltu, tad tā visvairāk saistīs Krieviju / Padomju Savienību turnīra vēsturē.

Šeit ir viss, kas jāzina par 2021. gada pasaules hokeja čempionātu, tostarp tas, kā skatīties spēles televīzijā un straumēt tiešsaistē, kā arī pilns grafiks, rezultāti un kopvērtējums.

Kad notiek 2021. gada pasaules čempionāts vīriešiem?
Datumi: no 21. maija līdz 6. jūnijam
Priekšsacīkstēs sacentīsies sešpadsmit komandas, kas sadalītas divās grupās. Sacensību pirmo 12 dienu laikā, kas beidzas 1. jūnijā, katra komanda spēlēs ar pārējām septiņām savas grupas komandām.

Katras grupas četras labākās komandas pēc priekšsacīkstēm iekļūs ceturtdaļfinālā 3. jūnijā. Pēc pusfināla 5. jūnijā bronzas un zelta medaļu spēles notiks svētdien, 6. jūnijā.
Kur ir 2021. gada pasaules čempionāts vīriešiem?
2021. gada izdevums notiks Rīgā, Latvijā, divās hallēs: Arēnā Rīga un Olimpiskajā sporta centrā. Ir pagājuši 15 gadi, kopš Rīga rīkoja turnīru; Zviedrija tur ieguva zeltu 2006. gadā.

Sākotnēji bija paredzēts, ka šī gada turnīru kopīgi vadīs Baltkrievija (Minska) un Latvija, taču Starptautiskā Hokeja federācija to pārcēla februārī politisko nemieru un COVID-19 pandēmijas dēļ.

Kādā kanālā tiek pārraidīts 2021. gada pasaules čempionāts vīriešiem?

TV kanāls (ASV): NHL tīkls
Tiešraide (Kanāda): FuboTV, Sling TV
TV kanāls (Kanāda): TSN
Tiešraide (Kanāda): TSN.ca
Amerikas Savienotajās Valstīs visas amerikāņu spēles kopā ar atsevišķām citu valstu spēlēm tiks rādītas NHL tīklā. NHL tīklu var straumēt fuboTV un Sling TV. Kanādā TSN pārraidīs visas 2021. gada turnīra spēles ar atsevišķām spēlēm, kas arī parādās tikai vietnē TSN.ca vai TSN lietotnē.

Kuras komandas piedalās 2021. gada pasaules čempionātā vīriešiem?
Piedalās sešpadsmit komandas, kas sadalītas divās grupās pa astoņām.

A grupa B grupa
ROC Kanāda
Zviedrija Somija
Čehija Amerikas Savienotās Valstis
Šveice Vācija
Slovākija Latvija
Dānija Norvēģija
Baltkrievija Itālija
Lielbritānija Kazahstāna
Kāpēc Krievija ir iekļauta kā “ROC”?
Pasaules antidopinga aģentūra pagājušā gada decembrī uz četriem gadiem aizliedza Krieviju piedalīties starptautiskajās sacensībās. Aizliegums ietver olimpiskās spēles un pasaules čempionātus, un Krievijas karogu vai nosaukumu nevar izmantot. Sportistiem tomēr nav aizliegts piedalīties sacensībās, bet viņi to var darīt tikai zem neitrāla karoga.

ROC apzīmē Krievijas Olimpisko komiteju, un valsts himnas vietā tiks atskaņota Pjotra Čaikovska 1. klavierkoncerts.

Details

Date:
June 2
Time:
8:00 am - 5:00 pm

Post a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*