Thursday, December 2, 2021

Join our email blast

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

MAJSTROVSTVÁ SVETA V ĽADOVOM HOKEJI ŽIVÝ PRENOS

June 2 @ 8:00 am - 5:00 pm

IIHF Men’s World Championship 2021: Time, TV channel, live stream, where, when, schedule

Sledujte naživo >> https://bit.ly/2QDKvlS

Sledujte naživo >> https://bit.ly/2QDKvlS

Je to špeciálne ročné obdobie, keď sa rozohráva play off Stanleyho pohára a hokejový svet môže tiež sledovať, ako ich krajiny idú po zlato.

Po zrušení turnaja v roku 2020 z dôvodu pandémie COVID-19 sú majstrovstvá sveta mužov IIHF späť v roku 2021. Šestnásť tímov bude súťažiť v 17-dňovom turnaji, ktorý sa uskutoční v Lotyšsku.

Turnaj do roku 2021 je pre NHLerov, ktorí sa nedostanú do playoffs, obvyklým spôsobom prehlbovania obchodu. Turnaj do roku 2021 je nabitý mladými ľuďmi, ktorí chcú dokázať svoju hodnotu v NHL, vrátane množstva vyhliadok, ktoré sa majú pripraviť v júli. Medzi skupinami nádejí v prvom kole sú USA Matty Beniers (ktorý získal zlato za juniorov v roku 2021) a Kanada Owen Power. V poslednej dobe sa konajú aj najlepšie tipy na draft, ako napríklad Cole Perfetti z Kanady (Jets) a Braden Schneider (Rangers).

USA Hockey sa uchádza o svoju tretiu zlatú medailu (1933 a 1960), zatiaľ čo Hockey Canada usiluje o zlatú medailu č. 26 a svoju prvú od roku 2016. Ak Kanada chytí zlato, najviac si pripíše Rusko / Sovietsky zväz v histórii turnaja.

Tu je všetko, čo treba vedieť o majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji do roku 2021, vrátane toho, ako sledovať hry v televízii a streamovať online, ako aj celý rozpis, výsledky a poradie.

Kedy sú majstrovstvá sveta mužov 2021?
Termíny: 21. mája až 6. júna
V predkole si zmeria sily šestnásť tímov rozdelených do dvoch skupín. Každý tím bude hrať ďalších sedem tímov vo svojej skupine počas prvých 12 dní súťaže, ktorá sa končí 1. júna.

Najlepšie štyri tímy v každej skupine po prípravných zápasoch postúpia 3. júna do štvrťfinále. Po semifinále 5. júna sa v nedeľu 6. júna uskutočnia hry o bronz a zlato.
Kde sú majstrovstvá sveta mužov do roku 2021?
Vydanie 2021 sa bude konať v lotyšskej Rige na dvoch ihriskách: Arena Riga a Olympic Sports Center. Je to už 15 rokov, čo Riga hostila turnaj; Švédsko tam získalo zlato v roku 2006.

Tohtoročný turnaj mali pôvodne organizovať Bielorusko (Minsk) a Lotyšsko, ale Medzinárodná hokejová federácia ho vo februári presunula kvôli politickým nepokojom a pandémii COVID-19.

Na akom kanáli sa vysielajú majstrovstvá sveta mužov 2021?

Details

Date:
June 2
Time:
8:00 am - 5:00 pm

Post a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*